Angličtina ON-LINE a ZADARMO

Angličtina ON-LINE a ZADARMO

Austrálska jazyková škola International House spúšťa projekt pre všetkých študentov aj neštudentov, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine.

 

Študuješ v Austrálii odbornú školu a chceš si vylepšiť angličtinu? Vycestoval(a) by si do Austrálie, ale kvôli COVID-19 nemôžeš? Rozmýšľaš nad štúdiom v Austrálii? Vždy si chcel vyskúšať štúdium na jazykovej škole? Ak znie tvoja odpoveď “ÁNO” aspoň na jednu z týchto otázok, alebo ťa to len jednoducho zaujíma s chuťou do toho. 

 

Kedy sa kurz koná?

Kurzy budú prebiehať od utorka do piatku medzi 13:00 a 15:00 hodinou austrálskeho času (GMT +10), alebo medzi 5:00 - 7:00 hodinou nášho času (SELČ) a všetko je ZADARMO

 

Akú úroveň musíš mať?

Škála úrovne je ozaj široká - ide o študentov Pre-Intermediate A2 mierne pokročilý, Intermediate B1- stredne pokročilý, Upper-Intermediate B2 vyššie pokročilý. Takže ak si sa predtým už učil(a) po anglicky, rozhodne choď do toho!

 

Ako sa prihlásiť?

Najprv si budeš musieť spraviť Speaking Test, ktorý overí tvoje schopnosti následne ťa jeden zo zamestnancov školy skontaktuje a dá ti prístup k hodinám. 

 

Ako bude kurz prebiehať?

Učiť budú skúsení učitelia a i tí, ktorí sa zaškolujú. Sú vítané všetky národnosti i vekové kategórie. Zapojíš sa do výučby s mnohími ďalšímí študentami a spoznáš ako to približne v Austrálii prebieha. 

 

Prečo by si sa mal(a) prihlásiť?

Prečo sa ti oplatí si ráno privstať? Precvičíš si svoje jazykové schopnosti, nahliadneš ako prebieha austrálska výučba a zoznámiš sa s ľuďmi rôznych národností. Ak uvažuješ nad štúdiom v zahraničí, potom ti toto môže dať príjemný pohľad na to, ako to v Austrálii chodí. Naviac všetko je zadarmo, takže maximálne prídeš o pár hodín spánku! A to sa vyplatí, či nie?

 

Kam dál?