Víza do Austrálie

G8M8 je registrovanou agentúrou pre podávanie víz

Zastúpime ťa na austrálskej ambasáde
v Berlíne pri žiadaní o študentsko-pracovné
víza a uľahčíme ti tým celý proces žiadania o víza.

5 vecí, ktoré musíš vedieť o vízach

  • o víza do Austrálie môže žiadať ktokoľvek, čiže študent, zamestnaný, nezamestnaný, živnostník alebo podnikateľ
  • študentsko - pracovné víza ti umožňujú pracovať neobmedzene počas prázdnin a 40 hodín za dva týždne počas štúdia
  • odporúčame využiť služby našej agentúry, ponúkame lepšie ceny štúdia ako školy a naše komplexné služby sú úplne ZADARMO
  • doba vybavenia štúdia a víz do Austrálie je približne 2 - 4 mesiace
  • G8M8 Great Mate sa o teba postará, zariadime za teba poistenie, letenku aj ubytovanie

Kto môže žiadať o víza do Austrálie?

Viac ako 90% žiadostí o víza do Austrálie, ktoré vybavujeme, tvoria žiadosti o študentsko - pracovné víza. O tieto víza môže požiadať ktokoľvek, nezáleží na veku, vzdelaní ani profesii. Prichádzajú sem absolventi stredných aj vysokých škôl, zamestnanci, živnostníci, podnikatelia. Udelenie študentských víz nie je obmedzené vekom - náš najmladší študent mal 6 rokov, najstarší 65 rokov. Nezáleží na tom, či si slobodný, v manželskom zväzku, s deťmi alebo bez. Kontaktuj nás bezodkladne - konzultácia o možnosti získania študenstkých víz je bezplatná.

Tip odborníka


Máme bohaté skúsenosti v oblasti študijno-pracovných víz, zažili sme Austráliu na vlastnej koži. Neváhaj a dohodni si zdarma nezáväzné stretnutie u nás v kancelarii! Peter, G8M8 Sydney

Prečo by som mal využiť služby agentúry?

Naši zástupcovia majú bohaté skúsenosti v oblasti študijno-pracovných víz do Austrálie a pravidelne sa zúčastňujú školení a seminárov týkajúcich sa vízovej problematiky. Získaš tak prístup k dlhoročným skúsenostiam a expertíze v oblasti študentských víz. Každá žiadosť o vízum je starostlivo spracovaná, prekontrolovaná, vrátane všetkých priložených dokladov a potom podaná na austrálsku ambasádu v Berlíne. Vybavenie austrálskeho víza je zložitý proces, vyžadujúci veľký počet vecí, v závislosti od víz, o ktoré sa žiada. Každý žiadateľ musí mať zaplatené aj zdravotné poistenie na celú dobu trvania víz.

Agentúra G8M8 Great Mate je registrovanou agentúrou na austrálskej ambasáde v Berlíne. Máme oprávnenie podávať žiadosti o študentské víza do Austrálie za našich klientov a dané žiadosti v ich mene zariaďovať. Do formulára uvádzame detaily našej agentúry ako autorizovaného zástupcu, aby nás zástupca ambasády mohol kedykoľvek kontaktovať.

Koľko ma to bude stáť? Kontaktuj nás

Naša agentúra za vybavenie študijno-pracovných víz do Austrálie neúčtuje žiadne poplatky. Po zápise na školu, zariadení víz, letenky, úspešného príchodu študenta do Austrálie a začiatku štúdia získame od školy províziu. Preto máme záujem aby ste získavali dobré služby od začiatku a počas celého štúdia, keďže my budeme odmenení províziou až nakoniec.

Tip odborníka

  

Na to, aby si si študentské víza v Austrálii predĺžil, nemusíš byť naším študentom. Na bezplatnú a nezáväznú konzultáciu môžeš prísť aj keď si bez agentúry, alebo nie si spokojný s tou svojou. Andrea, G8M8 Sydney

Môžem si študentské víza v Austrálii predĺžiť?

Samozrejme, je to dokonca o niečo jednoduchšie ako prvá žiadosť. Najlepšie je zastaviť sa u nás v kancelárii na bezplatnú a nezáväznú konzultáciu, kde s tebou preberieme všetky možnosti a celý postup predĺženia. Niektorí študenti sa rozhodnú po vypršaní víz cestovať, preto žiadajú o turistické víza. Záujemcom o iné druhy víz a imigráciu ponúkame služby našich externých migračných agentov a právnikov.

 

Mohlo by ťa zaujímať

Kam dál?