Austráliu a štúdium angličtiny na Ability priam milujem

Austráliu a štúdium angličtiny na Ability priam milujem

V prvom rade chcem povedať, že som veľmi spokojná so službami G8M8 v Bratislave, aj tu v Austrálii. Stále vás spomínam iba v pozitívach.

Ešte stále som na jazykovej škole Ability English, konkrétne na General English. Po štyroch týždňoch som postúpila už na upper-intermediate level a som veľmi spokojná s úrovňou aj s prístupom učiteľov a zamestancov školy. Môžem povedať, že úroveň angličtiny sa mi veľmi zlepšila. Už aj „aussie people“ rozumiem lepšie :) Ich angličtina je „a little bit different“, čiže radi rozprávajú rýchlo a skracujú slová, tak občas si domýšľam čo presne povedia.

S Austráliou som maximálne spokojná, priam to tu MILUJEM! Cítim sa tu ako ryba vo vode. Ľudia sú tu úžasní, ochotní a priateľskí. Počasie máme stále príjemné. Prácu som si našla asi cca po troch týždňoch v hospitality a stále v nej pracujem. Pracujem hlavne cez víkendy a tieto peniažky mi vpohode vystačia na nájomné, cestovanie aj stravu. Počas prázdnin, ktoré mi začínajú o mesiac, mám v pláne si zarobiť peniažky na školu a cestovanie.

Ja som v Austrálii spokojná a veľmi sa mi tu páči. Som rada, že som si vybrala správne a hlavne ďakujem vašej agentúre, konkrétne Radoslavovi Danekovi v bratislavskej pobočke, že ste mi so všetkým ochotne pomohli :)

Diana Klásková
dida.klaskova@gmail.com

Kam dál?