Editoriál

VIANOCE A PARTY

Vážení čitatelia,

Neviem ako pre Vás, ale pre mňa osobne ubehol rok 2007 veľmi rýchlo. Spomínam si na profesorku Mrs. McDavisovú, z mojich univerzitných čias, ktorá nám na prednáške psychológie kreslila krivku vnímania ubehnutého času ľudským mozgom. Jeden rok ubehne 17-ročnému omnoho pomalšie ako 365 dní 65-ročnému. Investujte preto svoj čas rozvážne a plánujte dopredu. Dlhodobejšie plány si rozdeľte na menšie, aby ste sa tých veľkých nezľakli.

Určite oľutujete, ak si nenaplánujete návštevu poslednej ČS party v ’07. Mikulášska party je naplánovaná na najlepší možný termín, THIRSDAY, 6-DEC-07, čo je pre mnohých z Vás posledný deň v škole. Príďte sa rozlúčiť s rokom, osláviť Mikuláša a stretnúť sa so svojimi priateľmi a priateľkami. Spomeniem len zopár lákadiel: ZDARMA 100 pív pre prvých 100 platiacich, ZDARMA HORALKA pre prvých 200 platiacich, ZDARMA vstup pre dievčatá do 10pm, HAPPY HOUR (10pm – 12am): $2.50/pivo, $8/jug piva. Najlepší ČS DJs v Sydney zahrajú Českú a Slovenskú hudbu spolu s medzinárodnou z TOP Charts Dance Radio 2007 Hits.

Na koniec len pripomeniem, že posledný HERALD roku 2007 je dvojčíslo, (DEC-JAN 2007/08), nájdete v ňom rady kde kúpiť vianočné stromčeky, ozdoby, ako navariť vianočné dobroty a mnoho iného.

S prianím príjemného prežitia Vianoc a Šťastného nového roku v kruhu priateľov a rodiny, Vás v mene redakcie Heraldu pozdravuje

Peter Kováč

Kam dál?