EDITORIAL: Budeme žiť dlhšie?

Nebol tento rok pre vás náhodou najrýchlejším? Pre mňa určite áno. A od ľudí počúvam, že to lepšie už nebude. Každým rokom starneme a čas nám beží rýchlejšie. Ako dlho vám v  mysli trval jeden kalendárny rok tak od sedemnátsky? Určite dlhšie ako trvá dôchodcovi po 60-tke.

I keď štatistiky uvádzajú, že primerná dĺžka života sa predlžuje - kvôli vyššiemu životnému štandardu, lepšiemu stravovaniu (hoci sa tomu ťažko verí pri dnešnej McDonaldovej kultúre!), lepšiemu zdravotníctvu atď., v  konečnom dôsledku sa i tak nevyhneme „v obráteniu sa na prach“.

Mám však pre vás dve dobré rady. Zorganizujte si deň/týždeň/rok ešte predtým, než začne. Máte už vôbec svoj cieľ na rok 2007? Ak nie, stanete sa iba ovečkou v dave, ktorá nevie kam ide.

No a tá druhá rada – nebojte sa riskovať, akceptujte príležitosti. Pri výskume verejnej mienky bolo totiž konštatovanie „Riskoval by som viac“ najčastejšou odpoveďou na otázku „Keby ste mohli prežiť svoj život znovu, čo by ste zmenili?“

Verím, že ste tieto slová počuli už tisíckrát, ale neverím, že ste sa hlbšie zamysleli nad ich významom. Skúste o nich porozmýšľať ležiac v posteli pred spánkom a uvidíte, aký vplyv to bude na vás mať.

No ale späť do reality. Pre tých z  vás, ktorým sa v Austrálii páči a radi by ste tu zostali dlhodobo, alebo sa sem dokonca vysťahovali, sme pripravili jedinečný, celkom prvý SEMINÁR o PR alebo vystahovaní sa do Austrálie. Uskutoční sa v  priestoroch agentúry G8M8 dňa 15. decembra 2006 o 6pm.

Počet miest je limitovaný, takže ak sa chcete vyhnúť sklamaniu, zaregistrujte sa včas priamo v G8M8, Level 4, 379-383 Pitt Street.

Kam dál?