EDITORIAL: Čo prináša nový rok

Je možné, že už je február 2006?! Ako vám ubehol rok 2005? Neviem ako Vám, ale mne ubehol zatiaľ vôbec najrýchlejšie. Dúfam, že nový rok pôjde pomalšie.

Nový rok priniesol zároveň i niekoľko zmien do nášho Heraldu. Pripravili sme pre Vás nové rubriky, v ktorých nájdete predovšetkým informácie týkajúce sa každodenného študentského života – kde a ako niečo lacno zohnať, kúpiť alebo si vybaviť. Obľúbené rubriky, ako napríklad tie o cestovaní, budú obohatené novými redaktorskými príspevkami. Už v tomto čísle sa dozviete ako možno čo najracionálnejšie strávit dovolenku na Gold Cost, v budúcich číslach to bude niečo z Nového Zeálandu a neskôr aj z Malajzie. Pribudnú tiež nové rubriky kde nájdete praktické informácie a rady o Austrálii celkovo. Sekciu všeobecných informácii sme opäť trošku inovovali a pridali doležité informácie.

Rád by som ešte spomenul, že v januári 06 som navštívil mnoho škol v Sydney osobne a získal podrobný prehľad o zmenách, výhodách, špeciálnych cenách, flexibilite. A tak pre tých z Vás, ktorí uvažujete o predĺžení svojho pobytu v Austrálii a prídete ma osobne navštíviť do G8M8 (posch 7, kancelária 709, 401 Sussex St.) mám pripravené a rád poskytnem aktuálne informácie. Nezabudnite že zdarma. Tiež môžete získať rôzne zľavy na G8M8 produkty. Pre záujemcov o permanent residence alebo business víza máme k dispozícii dvoch immigračných agentov ako aj skúseného právnika.

Na záver chcem vyzvať všetých čitateľov Heradlu, ktorí radi písu, i ked amaterisky, alebo vobec ešte nepísali a radi by začali, nech napíšu do redakcie na herald@g8m8.com. Okrem vašich príspevkov by sme tiež v našich radoch uvítali aj editora českých textov.

Kam dál?