EDITORIAL: ČO SA DOZVIETE…

Vážení čitatelia,

som rád, že si si znovu za priateľa v získavaní informácií zvolil náš Herald.

V tomto čísle objavíš článok o obsiahlom cestovaní po severnom ostrove Nového Zélandu, z ktorého môžeš čerpať inšpiráciu na svojich cestách po NZ. Ja som osobne precestoval oba ostrovy formou nezávislého poznávania a preferujem severný ostrov kvôli jeho horúcim, termálnym prameňom a zaujímavej severo-východnej časti ostrova.

Ako si si už mohol všimnúť na prednej stránke, pripravujeme dve výstavy - o štúdiu, práci, cestovaní a živote v Austrálii - v Čechách a na Slovensku s množstvom prezentácií. Neváhaj preto a daj vedieť svojim priateľom, ktorý Ťa kontaktujú, ohľadne informácií. Dozvedia sa o nich na našich výstavách a prezentáciách, a môžu sa rozhodnúť, či pobyt v Austrálii je pre nich vhodný alebo nie. Každý, kto sa zapíše na štúdium do konca júla 2008, získa 5-dňové Safari na Fraser Islande ZDARMA.

Posledná, ale menej dôležitá správa je o našej Česko - Slovenskej Megaparty, ktorá sa bude konať v pondelok, 10. 3. 2008 v legendárnom Star Bare. Tí, ktorí ste boli na poslednej FEB megaparty, viete, že parket bol plný krásnych dievčat až do rána, že sme rozdali zaujímavé ceny v hodnote $150. Marcová bude určite ešte lepšia, lebo bude v duchu 80’s rokov a naviac rozdáme 200 horaliek pre tých, ktorí prídu skoro. Teším sa na osobné stretnutie na party.

Peter Kováč

Kam dál?