EDITORIAL: DVOJČÍSLO

DVOJČÍSLO...

Vážení čitatelia, tento výtlačok heraldu bude posledným v roku 2008 a taktiež aj prvým v roku 2009. Najbližšie číslo bude až vo februári 09.
Musím vás upozorniť na Mikulášsku party v Star Bare, ktorá sa bude konať 8. 12. 2008 od 21:00 hod. Každý, kto príde skôr, dostane darček alebo tradične horalku. Pre tých z vás, ktorí máte radi klasickú hudbu, navštívte vianočné koncerty 6. a 10. decembra /viac info na strane 9. a 15./.
V sekcii What‘s On Sydney som sám vybral niektoré aktivity. Určite sa nebudete v Sydney počas vianočných sviatkov nudiť. Veľa aktivít je zdarma, takže ušetríte svoje ťažko zarobené doláriky.
Krátka správa, ktorá vám bude prospešná: od 01. 12. 08 budú môcť držitelia St. George bankomatových kariet vyberať z Wespac bankovamov bez poplatkov /to je viac ako 2700 ATM po celej Austrálii/. Je to kvôli tomu, že sa obe banky spojili. Pobočky oboch však zostanú otvorené tak ako doteraz.
Na záver vám chcem popriať v mene celej redakcie heraldu veľa zdravia a hlavne pevnej vôle prekonať všetko čo vám príde do cesty v novom roku. Šťasné prežitie vianočných sviatkov v kruhu priateľov, ktorí sú vašou novou rodinou ďaleko od domova.

MERRY XMAS AND PROSPEROUS NEW YEAR WE WISH YOU.

Kam dál?