EDITORIAL: PRVÉ VÝROČIE...

Presne pred rokom sa uskutočnila úplne prvá Česko Slovenská megaparty. Tí, ktorí si spomínajú na tú dobu vedia, že plagát bol veľmi zaujímavý, v štýle Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie. To bola určitá časť úspechu. Hľadanie klubu bolo veľmi jednoduché, ale dohodnúť sa s jeho majiteľmi už vôbec nie. Realizačné problémy sme prekonali vďaka Valérii, ktorá mi pomáhala s mnohými záležitosťami a party bola v najväčšom prúde. Očakávali sme okolo 250 návštevníkov, ale nakoniec ich prišlo trikrát toľko. Druhá party bola počtom návštevníkov doteraz najväčšia, vianočná zase najbohatšia a najkrajšie vyzdobená.

Čas bežal odvtedy míľovými krokmi a boh dal a máme tu prvé výročie – pondelok, 13. september 2004, miesto konania jasné: Star Bar, 600 George Street (oproti kinám). Začiatok ako obyčajne o 20:00hod., koniec o 03:00 hod. Táto výročná megaparty však bude špeciálna tým, že organizátor, G8M8 Great Mate, pre vás pripravil originálny program – „Live African drum show“. Šou predvedú najlepší z najlepších, tím umlecov, ktorí vystupujú aj na jednom z najväčších festivalov v Sydney, Bacardi festivale v Darling Harbour. Taktiež už vystupovali pred samotným austrálskym premiérom Johnom Howardom. To znamená, že by ste nemali premárniť ponúkanú príležitosť, ale dopriať si rovnakú zábavu ako tunajší prominenti.

Samozrejmosťou budú obohatené ceny do tomboly (basa CZ piva, fľaša becherovky, demänovky, niekoľko vaucherov do reštaurácie U NÁS DOMA na Kings Cross, tričká, telefónne karty a mnoho iných).

Zapíšte si preto do svojho diára a zapamätajte: 13/09/04, Star Bar, 600 Geroge St. Česko Slovenská megaparty.

See you there.

Kam dál?