EDITORIAL: STÁLE SA NIEČO DEJE

EDITORIAL: STÁLE SA NIEČO DEJE

Važení čitatelia,
Peter pracovne odcestoval do Čiech a na Slovensko, kde sa konali prezentácie o Austrálii pod hlavičkou spoločnosti GreatMate a tak Vás úvodom tohtomesačného čísla prevediem ja - Daniel, člen tímu magazína Herald.
Apríl je tu a v Čechách a na Slovensku to dýcha voľbami, rád by som pripomenul, že voliť môžete aj z Austrálie, Slováci prostredníctvom pošty (viac info na www.minv.sk) a Česi prostredníctvom registrácie na Českom Konzuláte v Sydney, kde prebieha 18. 04. 2010 (viac info na www.mzv.cz/sydney).
V priebehu niekoľkých posledných mesiacov prešiel magazín niekoľkými, aj keď iba kozmetickými, úpravami. Pribudli nové rubriky ako napríklad Veda a Technika, kde Vám prinášame aktuálne články s tejto oblasti ako aj odkazy na veľmi zaujímavé webstránky, ktoré Vás môžu pobaviť aj naučiť. Rubrika Výlet za pár... prináša horúce tipy na jednoduché a lacné výlety v okolí.
V tohtomesačnom vydaní Heraldu Vám prinášame veľmi zaujímavý článok o prvých krokoch v Sydney, ten začína úvodom na titulnej strane a pokračuje na stranách 3 a 4.
Prajem všetkým príjemné čítanie

Daniel

Kam dál?