Štúdium v Austrálii bol úžasný kus života a kľudne by som sa vrátila

Štúdium v Austrálii bol úžasný kus života a kľudne by som sa vrátila

Zážitok to bol skvelý, nezabudnuteľný. Perth bol úžasný. Ľudia v Perthe sú veľmi milý, sú nápomocný a žiju väčšinou surfovaním a oceánom. Mesto je krásne, čisté a veľmi prehľadné. Centrum je útulné, plné obchodov, barov ale aj histórie. Pláže sú úúúžasnééé, najkrajšie aké som kedy videla a asi aj uvidim. Voda je čistá, pláže krásne s bielym pieskom a taktiež plné parkov s možnosťou robiť barbeque kedykoľvek.

Škola Kaplan bola fain, ľudia z každého konca sveta. S prácou to bolo tažšie ale ja som mala šťastie zamestnala som sa hneď 4 dni po prílete. Pracovala som celých 8 mesiacov u jedného taliana v reštaurácii. Práca to bol síce tažká, ale zabezpečila mi peniaze na život, nájom, jedlo a aj trochu zábavy a cestovania po austrálskom kontinente a aj mimo neho..

V Perthe je momentálne veľký prísun turistov z Európy takže ak chce človek prácu treba sa snažiť. Ako sa hovorí, kto hľadá, ten nájde a ja s tým súhlasím.

Ja osobne by som nemenila nikdy, bol to úžasný kus života. V budúcnosti by som sa vrátila kľudne zas do Perthu alebo by som skúsila východné pobrežie uvidime.

Teraz som už 2 mesiace doma a chystám sa na 4 mesiace na Rhodos za prácou :) Cestovanie ma začalo baviť, už asi uz doma neobsedím :)

Erika

Kam dál?