Štúdium v Austrálii

Austrália - zarob si na pobyt počas štúdia

Veľkou výhodou štúdia v Austrálii je pracovné povolenie k študentským vízam. Neobmedzene počas prázdnin a 40 hodín za 2 týždne počas výučby. Náklady vynaložené na pobyt sa tak rýchlo vrátia a ešte si aj privyrobíš.

7 dôvodov prečo študovať v Austrálii?

  • počas štúdia v Austrálii môžeš pracovať a zarobiť vynaložené náklady
  • študuj v exotickej krajine, ktorou pre nás, Európanov, Austrália rozhodne je
  • získaš medzinárodné skúsenosti
  • široký výber kurzov a vzdelávacích inštitúcií
  • vyber si štúdium na jazykovej škole, odbornej škole alebo na univerzite
  • štúdium v Austrálii neobmedzujú žiadne špeciálne kritériá
  • lepšie uplatnenie na trhu práce

Tip odborníka


Preto, aby si študoval v Austrálii, nemusíš byť študentom v Čechách či na Slovensku. Môžeš byť absolvent, zamestnaný, nezamestnaný, živnostník alebo podnikateľ. Peter, G8M8 Sydney

Nespornou výhodou je možnosť pracovať neobmedzene počas prázdnin a 40 hodín za dva týždne počas výučby. Bez problémov sa dá zarobiť počas štúdia v Austrálii na živobytie a taktiež na prvotné náklady. Je to jedinečná príležitosť zdokonaliť si jazyk a spoznať exotickú Austráliu. Nájdeš si nových priateľov z celého sveta a užiješ si slnko, pláže a more. Študenti, ktorí cestujú do Austrálie na študentské víza, musia mať zaplatené povinné zdravotné poistenie pre zahraničných študentov (OSHC), aby im víza boli udelené.

Kto môže študovať v Austrálii?

O študentsko - pracovné víza do Austrálie môže požiadať ktokoľvek - študent s prerušeným alebo dokončeným štúdiom, zamestnaný aj nezamestnaný, živnostník alebo podnikateľ. Nezáleží na veku. Náš najmladší študent mal 6 a najstarší 65 rokov. Stačí krok za krokom absolvovať s naším zástupcom proces prihlásenia sa na školu a žiadosti o víza.

Kontaktuj nás
 

Za koľko môžem študovať v Austrálii?

Na prvý pohľad sa štúdium v Austrálii zdá finančne náročné, ale pracovné povolenie môže všetky náklady na štúdium pokryť. Pre výhodné ceny odporúčame pozrieť si špeciálne ponuky škôl. Jazykové školy v Austrálii ponúkajú kurzy v rozmedzí AU$170 - $260. Priemerná cena najpredávanejších jazykových kurzov je AU$210 - $220/týždeň. Večerné štúdium býva zvyčajne lacnejšie ako denné. Ceny za kurzy na odborných školách v Austrálii sú AU$1400 - $6000/3 mesiace. Kurzy ako Business, Marketing, Management, Tourism, IT, HR, Project Management, Accounting sú cenovo priaznivejšie ako Fitness, Massage, Design a Beauty Therapy. Najnákladnejšie, ale aj najkvalitnejšie je štúdium na univerzite, ktorého ceny sa pohybujú od AU$16000/rok. Kvalita sa takmer priamo úmerne rovná cene. Čím lacnejšie štúdium, tým je kvalita nižšia. Platí to pri jazykových, odborných školách, aj univerzitách.

Tip odborníka


95% našich študentov si vyberá odbornú školu, pretože je lacnejšia, menej náročná a zameraná viac na praktické znalosti ako univerzita. Ponúka i viac nástupných termínov počas roka. Radoslav, Simona, G8M8 Nitra

Čo môžem študovať v Austrálii?

Na výber je veľa jazykových a odborných škôl, ako aj univerzít. Pre ľahšie rozhodovanie sme natočili autentické videá zo škôl. Očami našej kamery uvidíš ako to na tvojej potenciálnej škole bude vyzerať. Austrálsky vzdelávací systém sa skladá z 5 základných úrovní. Drvivá väčšina našich študentov si vyberá posledné 3:

Kde v Austrálii môžem študovať?

Väčšina študentov sa rozhodne pre štúdium v Sydney, najväčšom meste v Austrálii. Je tu najlepší výber škôl za najvýhodnejšie ceny. Vzhľadom na to, že je to najväčšie mesto, je tu aj najviac pracovných ponúk. Štúdium ale zariaďujeme aj v iných mestách Austrálie ako Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth, Canberra, Cairns, Darwin, Newcastle, Sunshine Coast (Noosa). Kontaktuj nás a my zistíme dostupné kurzy pre medzinárodných študentov v tebou vybranej lokácii.

 
Vyhľadávač škôl

Mohlo by ťa zaujímať

 

Kam dál?