Krok za krokom

5 krokov pre rýchle zariadenie pobytu v Austrálii

Nasleduj 5 jednoduchých a zrozumiteľných krokov, kde ti vysvetlíme celý postup zariaďovania pobytu v Austrálii.

5 užitočných rád, keď si zariaďuješ pobyt v Austrálii

  • proces zariaďovania študijno-pracovného pobytu sa môže zdať náročný. S naším 5-krokovým návodom ti ho uľahčíme
  • pobyt sa dá zariadiť v priebehu 1-4 mesiacov, priemerná doba je 2,5 mesiaca
  • nemaj strach z vysokých agentúrnych poplatkov, naše služby sú ZDARMA, platia nás školy
  • základom úspechu je určiť si priority tvojej cesty do Austrálie
  • hoci doporučujeme osobné stretnutie, celý pobyt ti vieme zariadiť aj cez internet

Tip odborníka


Na prvú konzultáciu prídi radšej skôr ako neskôr. Kľudne aj 6+ mesiacov pred plánovaným odletom. Simona, G8M8 Nitra

1. krok

Všetko sa začína prvou nezávislou a bezplatnou konzultáciou s našim zástupcom na Slovensku, v Čechách alebo v Austrálii. Ak sa nemôžeš dostaviť na osobnú konzultáciu, nevadí. Sme tu pre teba cez email, SKYPE, alebo nám napíš prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Podľa toho ti pomôžeme vybrať mesto, školukurz, ktorý chceš študovať. Je pre nás veľmi dôležité vedieť tvoje priority pre cestu do Austrálie, pretože na základe nich ti zariadime pobyt. Ujasníme, čo je pre teba dôležité:

  • výber lokácie (ponúkame štúdium v mestách Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane, Gold Coast, Cairns, Newcastle, Darwin, Sunshine Coast, Novom Zélande a mnohých iných menších mestách)
  • študovať pre získanie certifikátu/diplomu/titulu
  • pracovať popri štúdiu
  • cestovať

Každému študentovi pripravíme študijný plán na mieru, to znamená, čo najvhodnejší začiatočný termín, dĺžku štúdia angličtiny podľa tvojej úrovne a zostavíme cenovú kalkuláciu. Po konzultácii sa rozhodneš, či je tento program naozaj pre teba.

2. krok

Po dôkladnom zvážení a výbere školy s tebou vyplníme prihlášku. V tomto momente je ešte všetko nezáväzné. Taktiež s tebou do detailov prejdeme všetky náklady na školu, povinné študentské poistenie a poplatok za víza. Garantujeme najnižšie ceny štúdia a neúčtujeme žiadne agentúrne poplatky. V tomto momente sa už začneme pripravovať na žiadosť o víza, prekonzultujeme všetky potrebné dokumenty.

3. krok

Do 2-3 dní od odoslania prihlášky obdržíme zo školy ponukový list Letter of Offer (LoO), ktorý ti pošleme obratom. Na ňom sú uvedené všetky informácie o tvojom štúdiu, nástupné termíny, cena, podmienky pre študenta. Po obdržaní ponukového listu je možné previesť platbu za štúdium a poistenie a poslať nám naskenovaný podpísaný Letter of Offer. My po tomto kroku obdržíme od školy potvrdenie o prijatí Confirmation of Enrolment (CoE) a zariadime študentovi povinné zdravotné poistenie OSHC. Medzitým pripravujeme všetky ostatné dokumenty potrebné k podaniu žiadosti o víza na austrálskej ambasáde.

Tip odborníka

Prvá konzultácia, ako aj vyplnenie prihlášky na školu, sú nezáväzné. Vždy sa môžeš rozhodnúť, či je štúdium v Austrálii pre teba to pravé. Andrea , G8M8 Sydney

4. krok

Nasleduje samotná žiadosť o víza. Ešte pred žiadosťou s tebou dôkladne prekontrolujeme všetky dokumenty a uistíme sa, že nič nechýba. Sme registrovanou agentúrou na austrálskej ambasáde v Berlíne, takže tvoju žiadosť zariadime my. Vtedy ti poskytneme aj poslednú "predodletovú" konzultáciu, dostaneš informačný balíček, SIM kartu a pre lepšiu orientáciu sprievodcu mestom Sydney, vyberieme letenkuubytovanie, ak je to potrebné.

5. krok

Prajeme šťastný let do Austrálie. Po prílete je dôležité sa zastaviť v centrále v Sydney na popríletový seminár. Pre študentov mimo Sydney ho máme spracovaný vo forme videa.

Kontaktuj nás

Mohlo by ťa zaujímať

Kam dál?